Budeme rádi součástí dodavatelského kroužku, který se přímo podílí na realizaci bytových a komerčních prostor jak v novostavbách tak i v rámci rekonstrukcí. Malé i velké projekty nás baví, víme, co se od nás čeká, známe hodnotu peněz a princip návaznosti na další řemesla. Tuto praxi jsme získali při spolupráci s mnoha významnými stavebními firmami, architekty i designéry. Pochopitelně jsme schopni nabídnout i množstevní slevy s ohledem na objem zakázky.

Rychlost

Jeden z pilířů, na kterém stojí vše. Jediná veličina na světě, která nejde obnovit, je čas. Proto ji považujeme vedle ostatních dvou za klíčovou. Jsme připraveni se s plným nasazením obout do projektu o několika tisících metrech čtverečních, komunikovat s ostatními řemesly a sladit tak návaznost, která má za následek včasné dokončení.

Kvalita

Detaily tvoří celek. A u omítkářského řemesla to platí několikanásobně. Naše práce dává funkční kabát vašemu projektu, proto se soustředíme i na místa, která jsou obvykle přehlížena, avšak pro objekt kolikrát klíčová. Důraz na kvalitní armování i provedení izolací, ať už tepelných, hydrofobních nebo zvukových, je samozřejmostí.

Zodpovědnost

Každý developerský projekt, nebo jen rekonstruce bytu je velká věc, obrovská investice, mnoho starostí a ještě více práce. My tomu rozumíme, a proto se snažíme zákazníkům z řady developerských společností a stavebních firem ulehčit vše, co se omítkářského řemesla týče. V nejlepším případě sladit materiály a postupy již na samotném rozpočtovém začátku, kdy najdeme časově a ekonomicky nejvhodnější řešení.

272 000 m²
metrů v rukou
Ano, už máme tolik „nataháno“ a ještě nás čeká spousta produktivních let.

5 000 m²
měsíční výkon
Například sádrových stěrek, ve dvou vrstvách i s obroušením.

24
hodin
Za takovou dobu Vám vytvoříme kalkulaci na realizaci běžného RD nebo bytu.